Ücretsiz Tam Sürüm Muhasebe (Ticari) Program (Demo Değil) ++ Eta

Turquaz Hakkında
Turquaz, açık kaynak kodlu, modüler bir muhasebe yazılımıdır.
Piyasada bulunan programların network sorunları, kısıtlayıcı lisansları, kullanıcı istekleri doğrultusunda yeterli gelişimi göstermemesi ve ücretsiz çalışmaması sebebiyle yazılmıştır.

Download:

http://kent.dl.sourceforge.net/sourc...s_08_Beta5.exe

 

 

Piyasadaki diğer programlardan öne çıkan özellikleri arasında
Özgür bir yazılım olması
İçerdiği lisansı ve felsefesi gereği turquaz programını geliştiricilerin ismini belirttiğiniz sürece istediğiniz gibi kullanabilir, değiştirebilir veya dağıtabilirsiniz.
Çoklu platformu desteklemesi
Turquaz, java programlama dili ile yazıldığından, java yüklü bütün makinalarda platform ve bilgisayardan bağımsız olarak çalışır. Örneğin, GNU Linux, Microsoft Windows (tüm), Sun Solaris, Mac OSX... Java programını bu adresten indirebilisiniz.
Raporlar
Turquaz, kullandığınız modüldeki tüm işlemleri ve takibi rahatça yapabileceğiniz bir raporlama sistemine sahiptir. Yine hazırlanan raporları excel, pdf, csv, html ve daha birçok formatta kaydedebilir ve değişik şekillerde yazdırabilirsiniz.
İzin Sistemi
Modüllerden bağımsız tasarlanan iki boyutlu bir izin sistemine sahiptir. Kullanıcıların hangi modüllere erişebileceğini ve Okuma/Yazma/ Silme şeklinde hangi haklara sahip olabileceğini belirtebilirsiniz.
Network desteği
Turquaz, sunucu istemci mimarisiyle sql sunucusu altında çalıştığından tam network desteğine sahiptir. 1 kullanıcıdan sınırsız kullanıcıya kadar birbiriyle çelişmeden aynı platform üzerinde çalışabilirsiniz. Network kurulumu aracılığıyla, birbirinden bağımsız olan bayi veya bölümlerin tek bir merkezde toplanması sağlanabilir.
Dil bağımsızlığı
Turquaz, birçok dili destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Programın içinde geçen kelimeler ayrı dosyalarda tutulduğundan kolaylıkla değiştirilebilir. Şuan Türkçe ve İngilizce dillerini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Geliştirmeye açık yapısı sayesinde ihtiyaç olan bütün dilleri destekleyebilir.
Kullanım Kolaylığı
Turquaz, en kolay şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düğmeler, dizayn ve menüler paneller optimum biçimde düzenlendi. Kullanıcılardan gelen öneriler doğrultusunda geliştirilmeye devam etmektedir.
netten alıntı


turquaz muhasebe programinin ilk giris sifresi kullanim klavuzunda yazdigi gibi

k.adi: admin
sifre: admin
 
Eta Muhasebe 7.7 ytl Full+crack
 
Arkadaşlar Dileyen herkes indirip kullanabilir .program full sürümdür istediğiniz kadar şirket girdisi yapabilirsiniz ikinci bir hususta Ytl Uyumludur Başarılar .


http://rapidshare.com/files/9130381/ETA_v7.7.0.rar.html

 

ınstala gırın
KURULUM ŞİFRESİ:RG-57570 ENTER
dahasonra 10 ADET: 111 111 111 111 111 111 111 111 111 111 ENTER
baslatırkende sıfre soracak oda
AÇILIŞ SIFRESI: ETA

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !